SoFood

iPhone ve iPad için Fotoğraf Paylaşımlı Yemek Tarifleri Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 8 MB
  • Version 1.0.1
  • Dil Türkçe
  • Firma Ercan Baran
iPhone ve iPad cihazlarınız üzerinde ücretsiz olarak kullanabileceğiniz SoFood, son derece eğlenceli bir fotoğraflı yemek tarifleri paylaşım uygulamasıdır.

iPhone ve iPad cihazlarınız üzerinde ücretsiz olarak kullanabileceğiniz SoFood, son derece eğlenceli bir fotoğraflı yemek tarifleri paylaşım uygulamasıdır.

Uygulama sayesinde yapmış olduğunuz yemeklerin fotoğrafını çekerek, arkadaşlarınız ya da diğer kullanıcılar ile paylaşabilir ve hatta fotoğraflarınıza başlık ile tarif detaylarını ekleyerek, kendi popülaritenizi artırabilirsiniz.

Diğer kullanıcıların yaptıkları paylaşımlara yorum yazabilmenizi de sağlayan uygulama ayrıca beğendiğiniz yemekleri favorileriniz arasına eklenmesine ve yemek listesi oluşturulmasına da imkan tanımaktadır.

Oldukça geniz bir yelpaze'de yemek tariflerini sunan uygulama üzerinden Türk mutfağı, İtalyan mutfağı, Japon mutfağı ve hatta Çin mutfağından tariflere ulaşabileceğiniz gibi tüm Dünya'dan farklı ülkelere ait tarifleri de mobil cihazlarınız üzerinden alabilirsiniz.

Tarifler arasında arama yapmak isteyen kullanıcılar için de güzel bir özelliği içeriğinde bulunduran uygulamada, tariflerinizi paylaşmadan önce hashtag'lar ekleyerek kendi belirleyeceğiniz anahtar kelimeler sayesinde bulunmasını da kolaylaştırabilirsiniz.

Eğer yemek yapmayı seviyor ve de yaptığınız yemeklerin fotoğraflarını tarifli olarak paylaşmak istiyorsanız, hemen SoFood'u indirerek paylaşım yapmaya başlayabilirsiniz.

Daha Fazla Göster
SoFood indir
DİĞER SÜRÜMLER